GameMortal Nedir?

GAMEMORTAL NEDİR?

GameMortal, oyun camiasına yenilik getirmek isteyen, yeni nesil bir dijital yarışma programıdır. Ödüller, takım oyunları, bireysel oyunlar, speedrun’lar ve eğlenceli içerikler ile doldurulmuş bir yarışma sizleri bekliyor. Hem yarışıp hem kazanmaya var mısın?

GameMortal, oyunlar hakkındaki her türlü bilgi ve yeteneğinizi konuşturabileceğiniz bir arena ve izleyiciler için de yeni bir soluk olmayı planlıyor. Yarışmacıların, takımıyla hareket edebilmesini, ayrıca ödül oyunları ve bireysel oyunlarda diğer herkesle rekabet içinde olmasını istiyor. Sadece oyunlarda değil, oyunlar dışındaki davranış ve hareketleriniz ile de kaliteli bir oyuncu olduğunuzu göstermeniz bekleniyor.

20 yarışmacının katılacağı GameMortal’daki kıyasıya mücadeleler sonucunda yalnızca 1 kazanan olacak! Kazanan yarışmacı, hem “Immortal” unvanının sahibi olarak en iyi oyuncu olduğunu kanıtlayacak hem de 1500 TL nakit ödülün sahibi olacak. 

Takımlar

Kaos ve Düzen arasındaki savaşta, iki takımda da 10 yarışmacı yer alacak. Her iki takımın yarışmacıları da, Checkpoint’e kadar takımını her şekilde desteklemeye ve “Bir takım oyuncusu nasıl olunur?” sorusunun cevabını vermeye çalışacaklar.

Oyunlar

Oynanacak oyunların çoğu sistem dostu ve ücretsiz oyunlardır. Bunun dışında kalan oyunlardan yarışmacılar sorumludur. Yarışmacılar yeterli ekipmana sahip olmalıdır. Kendisinde bulunmayan ücretli bir oyunu öncelikle yetkililerden, eğer mümkün değilse başka birinden temin edebilir.

Yarışma Günleri

Her yarışmacı, başvurusunu yaptıktan sonra yarışmaya ayıracak yeterli vakti olduğunu onaylamış kabul edilir. Herhangi bir yarışmaya 2. kez katılmayan yarışmacı diskalifiye edilir. Yarışma günleri ve saatleri kayıtlar tamamlandıktan sonra açıklanacaktır.

Katılım Koşulları

GameMortal’a “Kurallar” bölümündeki gerekli şartları sağlayan ve kabul eden, 15 yaş ve üstü her oyuncu başvuru yapabilir. Başvurular değerlendirildikten sonra Asil ve Yedek yarışmacılar seçilecek. Sonrasında kurallar tekrar hatırlatılacak ve takılara yerleştirmeler yapılacaktır.

Seyirciler İçin

Seyirci ve destekçilerimiz sohbet etmek ve çeşitli fırsatlardan yararlanmak için Discord kanalımıza gelebilirler. Burada oyunlar hakkında fikirler verebilir, yarışmayı daha iyi hale getirebilmemiz için geri dönüşler verebilir ve favori oyuncunuzu bizzat destekleyebilirsiniz.